Volná pozice

Stavební konstruktér / projektant

Flexibilní plat
HPP
Hradec Králové

Hledáme nadšené a inovativní Stavební konstruktéry / projektanty. Připojte se k nám a buďte součástí přední společnosti zabývající se projektováním a realizací montovaných staveb nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Popis pozice:

  • Tvorba a spolupráce na projektové dokumentaci od studií po prováděcí dokumentaci.
  • Koordinace partnerů a spolupráce při tvorbě dokumentace.
  • Spolupráce na realizaci projektů s možností rozšíření do dalších činností v rámci naší skupiny.
  • Úzká spolupráce s týmem expertů na zajímavých a různorodých projektech.

Co ti nabízíme:

  • Flexibilní pracovní podmínky s možností práce z domova.
  • Práci na HPP nebo spolupráci jako OSVČ.
  • Možnost odborného a profesního růstu.
  • Pracovní prostředí, kde je vážená každá nová myšlenka a inovace.
  • Motivační odměny, vzdělávací kurzy a školení.
  • Přátelský kolektiv a podporující pracovní kultura.
  • Moderní pracoviště v centru Hradce Králové s výhodami jako je kavárna a terasa.

Máte-li:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru.
  • Ochotu učit se nové dovednosti a technologie.
  • Samostatnost, základní znalosti práce na SW typu CAD/BIM.
  • Praxe není podmínkou, ale nadšení pro obor ano.

Zašlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis, kde nám řeknete, proč byste se k nám chtěli přidat. Pokud splníte naše požadavky na vhodného kandidáta, rádi se s Vámi osobně setkáme.

Projekce.biz

Posouzení potenciálu záměru a příprava studie, projektu a návrhu konstrukce.

O nás

Každý člen naší skupiny je jedinečný.
Spojují nás společné hodnoty.

Svoboda

Neuznáváme direktivní řízení ani nonstop dohled s pomyslným bičem za zády.

Zodpovědnost

Ve svobodné firmě je pro nás důležitá osobní zodpovědnost každého člena týmu.

Flexibilita

Využíváme amébovou organizační strukturu, díky které se stále posouváme vpřed.

Dejte nám o sobě vědět

BIZ holding s.r.o.

Třída SNP 402/48,
500 03 Hradec Králové

IČ: 28815025
DIČ: CZ28815025

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme za zájem.
Brzy se Vám ozveme.
Něco se nepodařilo, zkuste to prosím znovu.